Pre firmy

Pre firmy

V komunite NearCharger chceme užívateľom prinášať to najlepšie zo sveta elektromobilov. Práve preto u nás nesmú chýbať ani firmy, ktoré v tomto odvetví pôsobia. Ak máte záujem o zriadenie firemného účtu na platforme NearCharger, prosím kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára a my vám zašleme viac detailov o možnej spolupráci. Firemné účty sú na rozdiel od tých osobných spoplatnené.

Platforma NearCharger je pre vás zaujímavá, ak ste:

Poskytovateľ nabíjania

Ak je vašou primárnou aktivitou poskytovanie nabíjacích staníc, na tejto platforme nesmiete chýbať.

Výrobca / predajca áut

Užívatelia často zháňajú informácie o rôznych modeloch, ktoré by si radi kúpili. Ak chcete , aby sa stali vašimi zákazníkmi, tak ste na správnom mieste.

Predajca príslušenstva

Predávate domáce nabíjačky, nabíjacie káble, pneumatiky, či iné príslušenstvo pre elektromobily? NearCharger je tu aj pre Vás.

Poskytovateľ služieb

Vlastníte reštauráciu, kaviareň, či hotel s nabíjačkou pre elektromobily? Pozvite našich užívateľov na obed, kávu, či predĺžený víkend bez starosti o nabíjanie.

Predajca fotovoltaiky

Vyrábate, predávate, či inštalujete solárne panely? Veľa majiteľov elektromobilov má záujem o fotovoltaiku kvôli domácemu nabíjaniu.

Predajca zážitkov

Predávate testovacie, či zážitkové jazdy na Tesle či inom elektromobile? Chcete užívateľom pomôcť pri rozhodovaní o kúpe elektromobilu? Pridajte sa k nám.

Kontaktujte nás
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.